Masz pytania?

Napisz. Odezwiemy się.

Analiza Sieci Detalicznych stanowi szczegółową prezentację wszystkich najważniejszych sieci detalicznych działających na polskim rynku.

Opracowanie obejmuje informacje i dane liczbowe ponad 70 sieci z wszystkich formatów sklepowych. Zawarte są tam informacje o liczbie sklepów, przychodach ze sprzedaży, powierzchni sprzedażowej, udziałach rynkowych i efektywności działalności sprzedażowej.

Każda sieć jest również starannie oceniona w formie analizy SWOT oraz pod względem aktualnych działań i możliwości rozwojowych. Prezentujemy także prognozy rozwoju sieci do 2022. W badaniu znajduje się też łączna analiza rynku i poszczególnych formatów handlowych.

Opracowanie przedstawione jest w pliku excel, co umożliwia dokonanie wyboru dowolnych sieci i zestawień w ramach wybranych kryteriów. Badanie stanowi zatem cenny zestaw wiedzy na temat rynku detalicznego FMCG, w szczególności przydatnej dla firm produkcyjnych i usługowych współpracujących z detalistami na polskim rynku.

Dlaczego warto kupić "Analizę Sieci Detalicznych"?

  • Analiza Sieci Detalicznych jest jedynym badaniem na rynku, które łączy dane ogólne rynku ze szczegółowymi opisami i danymi dotyczącymi poszczególnych sieci
  • Opracowanie przedstawione jest w formacie excel, co umożliwia dokonanie wyboru dowolnych sieci i zestawień w ramach wybranych kryteriów.
  • Badanie stanowi cenny zestaw wiedzy na temat rynku detalicznego FMCG, w szczególności przydatnej dla firm produkcyjnych i usługowych współpracujących z detalistami na polskim rynku.

 

Analizę wysyłamy drogą mailową w pliku excel.

 

Zapraszamy do kontaktu:

  85 732 70 34

kontakt@rynekdetaliczny.pl

  Rynek Detaliczny

Analiza Sieci

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Analiza Sieci Detalicznych Analiza Sieci Detalicznych
Cena: 1 500,00 zł
szt.

Pogotowie

marketingowe

Sklep jest w trybie podglądu
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe