Masz pytania?

Napisz. Odezwiemy się.

POGOTOWIE MARKETINGOWE

  1. Co to jest Pogotowie Marketingowe?

Pogotowie Marketingowe jest usługą polegającą na udzielaniu profesjonalnych porad i informacji w zakresie działalności związanej z organizacją handlu i marketingu.

  1. Jaki jest cel Pogotowania Marketingowego?

Celem Pogotowania Marketingowego jest pomoc przedsiębiorcom i menedżerom w sytuacjach trudnych, gdy trzeba podjąć ważne decyzje lub gdy nie ma pewności, co do podjęcia odpowiedniej decyzji lub wyboru odpowiedniego wariantu działań rozwojowych.

  1. Jak działa Pogotowie Marketingowe?

a/ Klient kontaktuje się z Pogotowiem przekazując kontakt zwrotny do siebie.

b/ Na tej podstawie następuje umówienie wstępnej rozmowy telefonicznej między konsultantem i klientem. Jej celem jest zdefiniowanie problemów, które należy rozwiązać. Rozmowa jest bezpłatna. W razie potrzeby – konsultant prosi o przekazanie dodatkowych informacji i wyjaśnień.

c/ W omówionym terminie następuje właściwy kontakt doradczy – w ustalonej formie: telefonicznej, e-mailowej, przez Skype (lub inne komunikatory: WhatsApp, Messenger), w formie telekonferencji, z zastosowaniem programu Team Viewer lub innej formie ustalonej z klientem.

  1. Kto udziela porad?

Porad udziela dr Andrzej Kondej, którego w uzasadnionych okolicznościach wspierają analitycy rynkowi Kondej Marketing.

Dr Andrzej Kondej jest doświadczonym ekspertem w dziedzinie marketingu i organizacji sprzedaży.

  1. Jak długo trwa sesja doradcza?

Właściwa sesja doradcza trwa jedną godzinę, z możliwością jej elastycznego przedłużenia o 15 minut. Uzupełnieniem sesji są materiały pisemne wysłane przez konsultanta po zakończeniu sesji.

  1. Ile kosztuje sesja doradcza w Pogotowiu Marketingowym?

Jedna godzina zegarowa sesji doradczej kosztuje 150 zł. Cena nie ulega podwyższeniu, jeżeli sesja przedłuża się do 15 minut.

  1. Czy wszystkie problemy są możliwe do rozwiązania w formie usługi Pogotowania Marketingowego?

Realna możliwość udzielenia skutecznej porady określana jest przez konsultanta podczas wstępnego kontaktu. W przypadku braku możliwości udzielenia skutecznej porady, konsultant przekazuje taką informację po wstępnym kontakcie, co oznacza, że klient nie ponosi w tym przypadku żadnych kosztów.

  1. Czy nie istnieje obawa, że dane ujawnione konsultantowi mogą trafić do niepowołanych osób lub zostać opublikowane?

Nie istnieje najmniejsze zagrożenie przekazania ujawnionych przez Klienta informacji na zewnętrz. Realizacja usługi związana jest z obowiązaniem konsultanta do zachowania pełnej tajemnicy zawodowej. Obowiązek ten związany jest również z zasadą etyki doradztwa gospodarczego, gdzie konsultanta obowiązuje zachowanie tajemnicy handlowej klientów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

 

  85 732 70 34

 

kontakt@rynekdetaliczny.pl

 

  Rynek Detaliczny

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pogotowie

marketingowe

Sklep jest w trybie podglądu
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe