Masz pytania?

Napisz. Odezwiemy się.

 

Marketingowy Ranking Sieci Detalicznych stanowi szczegółową ocenę sieci detalicznych w branży FMCG działających na polskim rynku. Analiza jest kompleksowo dokonana w 15 kategoriach działalności handlowej, z których każda podzielona jest na 5 podkategorii. W efekcie, każda sieć oceniana jest w skali 1-10 w 75 kategoriach, co pozwala na dogłębną ocenę każdej z nich. Pełna wersja Rankingu przedstawiona  jest w pliku excel, co umożliwia wybór dowolnej sieci detalicznej jak też porównanie ocen różnych sieci według wybranych kryteriów.

Łączne wyniki Marketingowego Rankingu Sieci Detalicznych są publikowane przez większość mediów zajmujących się gospodarką, w tym: Wiadomości Handlowe, portalspozywczy.pl, egospodarka.pl, dlahandlu.pl i inne.

Opracowanie to stanowi wartościowe źródło informacji o sieciach, ukazując zarówno przewagi konkurencyjne, jak i mocne strony sieci detalicznych działających na polskim rynku.

Dlaczego warto kupić "Marketingowy Ranking Sieci Detalicznych"?

 

  • Wszechstronne oceny sieci detalicznych są użytecznym narzędziem dla producentów i dostawców towarów i usług, gdyż umożliwia to określenie skali i jakości działania partnerów detalicznych
  • Określenie słabych i mocnych stron poszczególnych sieci stanowi podstawę do podjęcia działań naprawczych przez ich operatorów, a dla konkurencji jest cenną informacją marketingową
  • Dynamika zmian ocen w poszczególnych dziedzinach umożliwia określenie rozwoju lub regresu poszczególnych sieci, co wskazuje zarówno solidnych partnerów jak i sieci, które znalazły się w stagnacji lub notują regres działalności.

 

Ranking wysyłamy drogą mailową w pliku excel.

 

Zapraszamy do kontaktu:

  85 732 70 34

kontakt@rynekdetaliczny.pl

  Rynek Detaliczny

 

 

 

Ranking Sieci

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Marketingowy Ranking Sieci Detalicznych Marketingowy Ranking Sieci Detalicznych
Cena: 900,00 zł
szt.

Pogotowie

marketingowe

Sklep jest w trybie podglądu
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe